2019-09-03
Rozkład jazdy autobusów miejskich TESKO
Linia nr 11 jeździ na trasie: Cyrhla – Krzeptówki (Józefa Krzeptowskiego), z następującym przebiegiem: Cyrhla, Chłabówka Górna, Jaszczurówka, Jaszczurówka-Bory, Bystre, Rondo Jana Pawła II, Parcele Urzędnicze, Watra, Aleje 3-go Maja Górne, Rejon Dworców st. 7, Równia Krupowa, Aleje 3-go Maja Dolne, Targowica-pod Gubałówką, Targowica-Stary Kościółek, Za Strugiem, Skibówki I, Skibówki II, Krzeptówki (Józefa Krzeptowskiego).
Linia nr 14 (okrężna) jeździ na trasie: Harenda - Olcza, z następującym przebiegiem: Rejon Dworców st. 8, Aleje 3-go Maja Dolne, Kasprowicza, Spyrkówka I Spyrkówka II, Harenda, Harenda Szkoła, Ustup Lewiatan, Ustup, Olcza Wojdyły, Olcza Stachonie, Olcza Kościół, Olcza Mrowce, Olcza Huty, Oberconiówka, Pardałówka 2, Pardałówka 1, Imperial, Rondo Jana Pawła II, Parcele Urzędnicze, Watra, Równia Krupowa, Aleje 3-go Maja Górne, Rejon Dworców st. 8.
Rozkład jazdy w formiaie pdf, można pobrać wchodząc na stronę Urzędu Miasta Zakopane: https://www.zakopane.pl/komunikacjamiejska/rozklad-jazdy